Kontakt

For å komme i kontakt med oss, vennligst fyll inn kontaktskjemaet under eller kontakt en i teamet direkte.







Teamet vårt

Geir Arne Malones

Geir Arne Malones

Adm. Dir.

+47 92666948

geir.malones@topro.no

Klaus Hamar

Klaus Hamar

Salgssjef

+47 41673269

klaus.hamar@topro.no

Michel Horacsek

Michel Horacsek

Salgssjef

+47 48899400

michel.horacsek@topro.no

Ole Halvor Woien

Ole Halvor Wøien

Salgsingeniør

+47 41337445

ole.halvor.woien@topro.no

Frode Kojen svarthvitt

Frode Kojen

Kvalitetsleder

+47 47656272

frode.kojen@topro.no

Trond Odegard

Trond Ødegård

Innkjøpsleder Prosjekt

+47 90403488

trond.odegard@topro.no

Hakon Ostberg

Håkon Østberg

Innkjøpsleder Drift

+47 93066595

hakon.ostberg@topro.no

Tom Andre Skogsrud

Tom André Skogsrud

Prosessleder/NK

+47 92220971

tom.andre.skogsrud@topro.no

Ronny Eig

Ronny Eig

Prototypeansvarlig

+47 99042594

ronny.eig@topro.no

Stig Ingebrigtsen

Stig Ingebrigtsen

NPI og Prosjektansvarlig

+47 95934802

stig.ingebrigtsen@topro.no

Marius Smestad

Marius Smestad

Produksjonsleder

+47 41524810

marius.smestad@topro.no

Tor Klovstad

Tor Kløvstad

Dokumentansvarlig

+47 94846180

tor.klovstad@topro.no

Even Myhre

Even Myhre

Testleder / Testutvikler

+47 91646756

even.myhre@topro.no